
„Zdrowie i bezpieczeństwo” – spotkanie z mieszkańcami Jaworza
9 maja 2026 r. w budynku „Pod Harendą” odbyło się spotkanie z mieszkańcami Jaworza pn. „Zdrowie i bezpieczeństwo”. Wydarzenie zostało zorganizowane wspólnie przez Stowarzyszenie „Nasze

9 maja 2026 r. w budynku „Pod Harendą” odbyło się spotkanie z mieszkańcami Jaworza pn. „Zdrowie i bezpieczeństwo”. Wydarzenie zostało zorganizowane wspólnie przez Stowarzyszenie „Nasze

W dniu 23 grudnia 2025 r., z upoważnienia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Pani Katarzyna Nowakowska – Podsekretarz Stanu podpisała program „Korpus Wsparcia Seniorów”

Gmina Jaworze – Centrum Usług Społecznych w Jaworzu ogłasza nabór osób zainteresowanych udziałem w programie „Opieka wytchnieniowa” dla Jednostek Samorządu Terytorialnego – edycja 2026. Program

11 stycznia 2026 roku odeszła dr Anna Klinik – wybitna pedagog, naukowczyni i społeczniczka, od lat blisko związana z Gminą Jaworze. Była osobą o niezwykłej

Rozpoczął się sezon grzewczy, a wraz z nim rośnie ryzyko śmiertelnych zatruć tlenkiem węgla (czadem), wynikających z niewłaściwej eksploatacji urządzeń grzewczych. Przyczyną tragedii bywa niewiedza,

11 grudnia 2025 roku w Jaworzu odbyło się wyjątkowe Spotkanie Opłatkowe, zorganizowane w ramach usługi włączenia społecznego realizowanej w projekcie „CUS – Nowe spojrzenie na
